Žlutý Anděl

Žlutý Anděl

Poděkování našemu zaměstnanci od spokojených zákazníků.
 
Dobrý den!
Chtěli bychom tímto způsobem co nejvřeleji poděkovat mladému muži z vaší společnosti Žlutý anděl, který se dnes skutečně zázračně zjevil poté, co jsme se ocitli v kolizi s kamionem. Stalo se to dnes, před 13tou hodinou před sjezdem na Černý most. Mladý " anděl" se profesionálně ujal organizace dopravní situace a my ani na chvilku nezapochybovali, že byl poslán policií ( což se záhy ukázalo být mylné). Obratně koordinoval ztíženou dopravu a podpořil nás ve vyjednávání se zahraničním vedením kamionové přepravy.
Na závěr se zjevil podruhé, když jsme nemohli nastartovat z důvodu vybité baterie. Chtěla jsem vyzvědět jeho jméno , ale chtěl zůstat Bezejmenným.
Přesto si dovolím vyjádřit ještě jednou veliký dík za jeho nevšední ochotu  a za  klid , který vnesl do stresové situace. Není to samozřejmostí a velmi si toho vážíme! Vlastně si z nepříjemné situace odnášíme hezký lidský zážitek.
Pozdravujte ho prosím, doufáme, že identifikace by neměla být nikterak složitá. A ještě dovětek k panu záchranáři XY  - ta pneumatika skutečně splaskla a to u mladoboleslavského " letadla", takže výměna na místě nás neminula, ale baterka už vydržela až do cíle.

Vaše firma může být na takového zaměstnance pyšná!
S opravdovou úctou Kateřina a Michal Krtičkovi z Liberce