Edda Cup v Bělé 22. srpna

Edda Cup v Bělé 22. srpna

V neděli 22. srpna se v Adventurelandu v Bělé pod Bezdězem uskuteční dvojzávod nezávislého seriálu závodů automobilů do vrchu Edda Cup. Do zdejšího areálu se závodníci vydají již podruhé, po minulých zkušenostech bude tentokrát trať poněkud odlišná.

 Pro jezdce začne po sobotní večerní přejímce závodní program v neděli ráno v osm hodin rozpravou. Po ní budou následovat tréninkové a závodní jízdy prvního závodu, po polední přestávce se obdobný program zopakuje v druhém závodě. Po jeho skončení bude následovat vyhlášení výsledků a předání pohárů nejlepším v jednotlivých třídách z obou závodů. Vzhledem k uspořádání areálu a vedení tratě je možné prakticky plynule organizovat jízdy bez přerušování svozy a pořadatelé tak mohou operativně přizpůsobovat běh závodu, který se řídí zvláštním ustanovením a jeho případnými dodatky.

 Pro diváky budou vyhrazeny zvláštní prostory, do kterých, a také do depa, bude umožněn přístup pouze na pokyn traťových pořadatelů v době klidu na trati. Organizátoři prosí diváky, aby se v zájmu své bezpečnosti a bezproblémového průběhu závodu, řídili zdravým rozumem, nezapomínali na ohleduplnost a bezpodmínečně postupovali podle pokynů traťových pořadatelů. Vstup pro veřejnost je zdarma, bezplatná je na místě též distribuována tištěná ročenka Edda Cupu s portréty jednotlivých závodníků, přehledem tratí a dalšími informacemi.

 Seznam přihlášených a další aktualizované informace k závodu i celému Edda Cupu je možné najít na www.edda.cz/mscrdovrchu, nebo na FB https://www.facebook.com/groups/217420475093320