Všichni žáci si mohou zažádat o záznam svých jízd v případě, že podepíší souhlas, který opravňuje ÚAMK tento záznam pořídit! Záznamy jsou dostupné pouze žákovi po omezenou dobu.

Společnost Unebi s.r.o. pomáhá ÚAMK se zaváděním nových technologií výuky v autoškolách a to formou záznamu jednotlivých jízd žáků, kteří si tuto službu vyžádají. Ti mohou následně analyzovat své jízdy a učit se z chyb.


Společnost UNEBI se již 3 roky zabývá distribucí těch jediných správných – certifikovaných kamer do automobilů a aktivně se podílí na prevenci vedoucí k bezpečným silnicím. Spolu se svými partnery řeší problematiku pasivní bezpečnosti v provozu. Prevence, bezpečnost a aktivní kroky k zlepšení stavu na českých silnicích – to je Unebi s.r.o.

Kamery používané v rámci výcviku Autoškoly ÚAMK

Lukas Basic
Lukas Basic

Lukas Basic

  • nejlepší poměr cena/výkon
  • obrazový snímač Sony
  • Atest 8SD od MDČR
  • GPS anténa
  • úložiště až 256GB na kartě

Patřit mezi nejlepší kamery v poměru cena/výkon a navíc s Atestem od MDČR. Nabízí zákazníkům nejběžnější funkce, které jsou na špičkové úrovni a dokáží ochránit jejich vůz a následně i peníze. GPS, čas, nonstop monitoring a mnoho další zabaleno v této malé "černé skříňce".
Vlastnosti certifikované kamery
Agresivní řidiči, chyba z nepozornosti, nezkušenost, ujetí od poškozeného vozu na parkovišti. Jen část věcí, které mohou ohrozit Váš majetek a zdraví Vaše a Vašich blízkých. Existuje jediná ochrana, certifikovaná kamera do vozidla! Toto vše navíc u kamery, která zaujímá přední příčky v poměru cena/výkon. Uložiště o kapacitě 8GB až 256GB zajistí až 14dní záznamu a ochrany Vašeho majetku před případným vandalem. To vše na bezúdržbovém zařízení zaznamenávající záznam pomocí smyčky.
Specifikace kamery
Roadhawk One
Roadhawk One

Roadhawk One

  • špičková kvalita a design
  • navrženo anglickými inženýry
  • Atest 8SD od MDČR
  • kompatibilita s až 64GB kartou
  • software součástí kamery

Kamera, která je velmi unikátní svými vlastnosti a navíc v elegantním designu tvoří krásný a funkční doplněk Vašeho vozu, který Vám navíc může v případě nehody, vandalismu apod. ušetřit nemalé peníze. Kompaktní kamera splňující veškeré požadavky řidičů, kteří chtějí být aktivně chráněni před nástrahami silničního provozu.
Vlastnosti certifikované kamery
Kompaktní kamera splňující veškeré požadavky řidičů, kteří chtějí být aktivně chráněni před nástrahami silničního provozu. Kvalita záznamu kamery RoadHawk One je tím nejlepším co dnes můžete pořídit. Další snímače umožňující zachycení všech okolností nehody jsou samozřejmostí. RoadHawk ONE je kamera navržena na základě zpětné vazby zákazníku požadující design a funkčnost v jednom. Díky uděleným atestům a certifikacím umožňuje tato černá skříňka objektivně posoudit vzniklé situace a tím zjednodušit postup při řešení případných sporů. Černá skříňka Roadhawk ONE je nadčasový produkt, který Vašemu autu prostě sedí..
Specifikace kamery
Roadhawk One
 Vlastnosti certifikovaného příslušenství

Uzamykatelný box

Uzamykatelný box umožňující ochranu proti neoprávněnému zásahu do dat zaznamenaných na SD kartě uvnitř kamery. Využití najde obzvláště v případech, kdy např. zaměstnavatel nechce, aby jeho zaměstnanec, řídící firemní vůz, manipuloval se záznamem na kartě ve svůj prospěch. Box je vyroben z tvrdého a kvalitního plastu, zvyšující odolnost kamery proti případným otřesům při pádu.
K boxu dostanete 1 originální klíč.
© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK