Zpravodaj ÚAMK ČR - Minikáry

Střed a západ našel spojení na Korábu

O posledním dubnovém víkendu se na vrchu Korábu u Domažlic sešlo více než 25 jezdců a posádek z České republiky a spolkové republiky Německa k oficiálnímu spřátelenému tréninku reprezentací obou zemí před nadcházející novou sezónou roku 2017.

I když to zpočátku vypadalo, že nám počasí nebude přát, opak byl nakonec pravdou. V sobotu se začalo sice jezdit s teplým oblečením, ale počasí nám celkem přálo. Nepršelo. I přes takto těžké podmínky se stihlo odjet 10 tréninkových jízd a vyměnit si několik zajímavých a cenných zkušeností.

V neděli bylo ještě lépe, jelikož vysvitlo sluníčko, oteplilo se na přijatelných 16 stupňů celsia, odjelo se celkem 12 jízd a to vše podpořilo skvělou partu i atmosféru celé mezinárodní akce. Všichni jezdci tak byli moc spokojeni s průběhem testovacího víkendu na vrchu Koráb.

Pondělí bylo vyhrazeno pro úklid trati po víkendovém tréninku (odvoz bezpečnostních bariér a pneu). Už tradičně se na úklidu podíleli i němečtí jezdci, pro které je trať na Korábu i tratí jednoho ze závodů MDC 2017 (Mittel-Deutschland-Cup).

Tento trénink se navíc všem bude moc hodit, protože začátkem července se na této trati jede 2. závod Evropského poháru FISD (Federation International Speeddown).

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK