Zpravodaj ÚAMK ČR - Bikros

Ilustrační foto ze závodů BMX v Řepích

BMX Open Season 2017

Poslední březnová sobota odstartuje novou sezonu BMX na pražské dráze ÚAMK Bikrosclubu Řepy. Tradiční premiérové klání nese název Open Season 2017 a prověří po zimní přestávce formu příchozích, nejmladších od šesti let a také těch nejlepších v kategorii Open nad sedmnáct let.

Nejúspěšnější pětice třídy Open obdrží kromě věcných také finanční ceny. „Dráha v Řepích je už ideálně připravena. Závod Open Season bude perfektním rozjetím před úvodním podnikem Evropského poháru v Belgii. Navíc si každý rád vyzkouší podmínky, které ho čekají u nás v květnu při 5. a 6. dílu Evropského poháru,“ zve na nejkvalitnější bikrosařskou trať v Česku Lukáš Tamme, předseda pořadatelského ÚAMK klubu.

Prezentace jezdců se koná do 9:30, již od 9. hodiny jsou na pořadu tréninky. K povinným třiceti minutám si každý jezdec může přidat ještě další desetiminutovku. Vlastní závod začne v 10:45 hodin.

Do řepského areálu dorazí i loňský vítěz Open Season a nejlepší český bikrosař posledního desetiletí Jan Švub. „Už ale nepojedu, kariéru jsem opravdu ukončil,“ nenechá se zviklat Švub.

Ilustrační foto: Martin Hůle

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK