Zpravodaj ÚAMK ČR - Rallye

Previous Next

VIII. Rallye Praha Revival - první info

Už osmý ročník akce ÚAMK Memoriál Dalibora Janka – Rallye Praha Revival 2018 se pojede druhý dubnový víkend. Na trati z Prahy do Hradce Králové budou k vidění skutečné skvosty a uzavřené zkoušky zručnosti jsou ozdobou tohoto ročníku.

Slavnostní start bude, s ohledem na přestavbu spodní části náměstí, zřejmě naposled na Václavském náměstí, před tím by měla být již tradiční SS na hipodromu Velká Chuchle. Ředitelství akce bude opět v učilišti Radotín. Novinkou bude technická kontrola pro všechny vozy před absolvováním administrativní přejímky!

V pátek večer pojedeme z centra nejjednodušší cestou. Celá páteční etapa bude jednoduchá. Noční SSky by měly být poprvé, díky GPS měření, dvě! Budeme se snažit o slavnostní dojezd v centru Hradce Králové. Naopak na sobotu připravujeme složitější sekce.... Rádi bychom vše směrovali směr Orlické hory.

SS úseky se teprve sjednávají, určitě by mělo být sobotní schéma rozšířeno na 10SS (na čtyřech úsecích 3x, 3x, 2x, 2x)! Opět díky GPS měření. Předběžně jsou dohodnuté SS Czechring a SS Polygon na letišti v Hradci, tyto SSky jsou vedle sebe. Obě budou asfaltové / možná na Czechringu krátká část na šotolině/ a doplnit by je měly další dva úseky severním směrem. Snad bude u nerozbitá šotolina...

V neděli by měl být program zase rozšířen o jednu SSku, tzn. celkem tři, při zpáteční cestě do Radotína.

Celková délka by měla být podobná, jako v minulých letech - předběžně cca 570km.


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK