Zpravodaj ÚAMK ČR

S biketrialovou sezonou se olomoucký závodník Tomáš Vepřek o víkendu úspěšně rozloučil na halovém mistrovství Evropy v Brně ziskem stříbrné medaile. Soutěž současně uzavírala český šampionát a domů si odvezl i titul přeborníka republiky v kategorii minime. Pozadu nezůstal ani Tomášův mladší bratr Vojtěch - také on ve své kategorii v Přeboru ČR po dramatické koncovce zvítězil.

Previous Next

South Bohemia Classic není pouze honbou za co nejlepším výsledkem. Společenský rozměr akci každoročně dodává její charitativní podtext. Organizátoři z ČK motorsportu se i při osmém ročníku rozhodli podpořit Dětský domov v Horní Plané dražbou. Vítězem aukce velkoformátové fotografie Ondřeje Kroutila se nakonec stala jedna ze soutěžících posádek – Jaroslav Krajník s Janou Chaloupkovou věnovali dětskému domovu částku 42 000 Kč.

Previous Next

V trochu zamračeném sobotním popoledni se ve šternberském autokempu sjelo dvanáct posádek, aby poměřily síly při „lovu“ podzimní Lišky. Po přejímce začaly posádky plnit první úkol, jímž byla jízda zručnosti v jejich vlastních vozech. V této soutěži dosáhl nejlepšího výsledku Michal Grygar a připsal si tím prvních 12 bodů.

O víkendu 11. a 12. listopadu 2017 proběhne poslední letošní biketrialové klání v již tradiční lokalitě brněnského výstaviště v rámci sportovního veletrhu SportLife. I letošní závod bude dvoudennní, ale kromě domácího závodu MČR a PČR bude probíhat i závod halového Mistrovství Evropy. Rozdělení na jednotlivé dny je takové, že v sobotu pojedou „velké“ kategorie a v neděli ty „malé“.

Strana 1 z 68


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK