AutoStyl - Aktuality

Magazín o autech, sportu a cestování

Zlepšujeme bezpečnost vozidel

Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě, proto jako největší poskytovatel asistenčních služeb v České republice budeme garantovat kvalitu prováděného servisu a garanci technického stavu námi servisovaného vozu.

Jedná se o revoluční službu, která nemá v naší České kotlině obdoby. Tedy zavádíme kvalitu, místo neprofesionálních oprav v garážích.
Naše nová služba Yelow Box dokáže zefektivnit péči o vozidlo a úsporu peněz i tolik drahocenného času. Ve službě kombinujeme servis vozidla v rámci kvalitní servisní sítě ELIT, slevu na kvalitní a ověřené náhradní díly, hlídání data další technické prohlídky, optimalizaci pojištění vozu s osobní nabídkou pojištění na míru, pravidelnou kontrolu vozu, výměnu pneumatik a mnoho dalších užitečných věcí, na které často řidiči zapomínají.
Tato služba by dle našeho průzkumu měla zlepšit bezpečnost na silnicích nejen v ČR, ale i při cestách do zahraničí. Snažíme se tím minimalizovat možnost poruchy vozidla a tím ohrožení silničního provozu nebo posádky vystupující z nepojízdného vozidla. Pokud však tento případ nastane, jsou tu připraveni Žlutí andělé, kteří „přiletí“ na místo nenadálé události a pomohou motoristovi v nouzi.
A v neposlední řadě vytváříme de facto elektronickou zdravotní knihu vozidla, včetně jeho servisní historie - věříme, že se hodí motoristům i v momentě prodeje/nákupu vozidel.
www.yellowbox.cz

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK